Dnia 03.12.2015 r. klasy II a, II b i IIi były na wycieczce zorganizowanej z okazji zbliżających się mikołajek. Gościliśmy na Farmie Iluzji w Trojanowie.

Mieliśmy spotkanie ze św. Mikołajem, który emanował niesamowitą magią. Dzieci były zachwycone tą wizytą. Podglądaliśmy Mikołaja podczas jego codziennych obowiązków. Wszyscy chętnie śpiewali piosenki i odpowiadali na pytania. Na koniec Mikołaj obdarował nas upominkami i specjalnymi kartami.

Po farmie oprowadzały nas niesamowite elfy. Zwiedzaliśmy  Muzeum Iluzji, latającą chatę .Wchodziliśmy do Tunelu Zapomnienia, który przyprawił nas o dreszczyku emocji i strachu.

Szukaliśmy rozwiązania zagadki Lewitującego Kranu oraz bawiliśmy się w poszukiwaczy przygód w Wiklinowym Labiryncie. Wszyscy mieliśmy olbrzymią frajdę z tej zabawy.

Podglądaliśmy elfy W świątecznej Fabryce Elfów podczas ich pracy i wysłuchaliśmy opowiastki pajączka. Niezapomniany , zwłaszcza dla mnie, będzie spacer  Lustrzanym Labiryntem. Gościliśmy też w Klubiku filmowym, gdzie obejrzeliśmy świetny zimowy film . Niesamowitą atrakcją była wizyta w baśniowym zamku. Zobaczyliśmy wiele postaci ze znanych dzieciom bajek.

Po tych wszystkich atrakcjach wszyscy bardzo zgłodnieli. Z przyjemnością udaliśmy się do ogrzewanego namiotu na gorący rosół.  Smakował nawet „niejadkom”.

Na koniec pobytu dzieci brały udział w warsztatach plastycznych. W rytmie kolęd i pieśni ozdabiały bombki, które oceniał elf. Najpiękniejsze prace były nagrodzone płytami.

Bardzo wszystkich zachęcam do spędzenia czasu  na Farmie Iluzji. Zwłaszcza przed świętami czuje się niesamowitą magię.

 

Wychowawczynie klas IIa, IIb, II i