Wojciech Rastawicki – dyrektor szkoły, nauczyciel informatyki, techniki, fizyki, matematyki
Barbara Dobosz – wicedyrektor szkoły, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, języka polskiego,  reedukator

  • Ks. Marcin Bodziak – nauczyciel religii
  • Milena Chróst – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Agnieszka Dróżdż – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego
  • Agnieszka Goławska – nauczyciel wychowania fizycznego
  • Ewa Grabarczyk – nauczyciel historii, WOSu, nauczyciel bibliotekarz
  • Wiesław Grabarczyk – nauczyciel informatyki,
  • Małgorzata Gryz – nauczyciel religii
  • Halina Jachimowicz – nauczyciel matematyki i przyrody
  • Iwona Jagodzińska – nauczyciel języka polskiego, oligofrenopedagog, logopeda
  • Zofia Kotuniak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, reedukator
  • Danuta Król – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog
  • Olga Kosmynina – Georgiev- nauczyciel muzyki
  • Renata Kuligowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, informatyki, olifrenopedagog
  • Bożena Lipińska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Agnieszka Luba – wychowawca świetlicy, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Anna Lubaszka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, plastyki i techniki
  • Renata Malka – nauczyciel historii, WOSu, WFu, nauczyciel bibliotekarz
  • Ewa Marchwiak – edukacja wczesnoszkolna, pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający, reedukator
  • Hanna Miller-Wąsowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog
  • Mariola Mirosz – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej
  • Joanna Nakonieczna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, matematyki
  • Krzysztof Pieniak – nauczyciel wychowania fizycznego
  • Mirosław Pieńkowski – nauczyciel języka angielskiego
  • Bożena Piotrak – nauczyciel biologii, geografii, przyrody
  • Agnieszka Płatkowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Marta Prusińska – nauczyciel języka angielskiego
  • Katarzyna Rosa – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Agnieszka Rybak – pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający, surdopedagog
  • Wioletta Sadowska– nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
  • Malwina Sankowska  – nauczyciel języka angielskiego
  • Elżbieta Sekular – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej , oligofrenopedagog
  • Katarzyna Smolińska – pedagog specjalny,  nauczyciel wspomagający
  • Olga Smolińska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Hanna Sobiech – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, logopeda, pedagog specjalny
  • Bożena Soszyńska – nauczyciel matematyki, oligofrenopedagog
  • Danuta Turemka – nauczyciel religii
  • Renata Wierzbicka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog
  • Agnieszka Wojdak – nauczyciel języka polskiego, oligofrenopedagog
  • Agnieszka Zając – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel bibliotekarz