Wyniki sportowe osiągnięte przez uczniów naszej szkoły.

Rok szkolny 2016/2017

III MIEJSCE EWELINY  KACZMAREK  W MISTRZOSTWACH  POWIATU SZS  W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH.

III MIEJSCE DRUŻYNY DZIEWCZĄT   W MISTRZOSTWACH  POWIATU SZS  W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH.

I MIEJSCE MISTRZOSTW REGIONU SIEDLECKIEGO  LZS W KOSZYKÓWCE  DZIEWCZĄT

I MIEJSCE MISTRZOSTW REGIONU SIEDLECKIEGO  LZS W KOSZYKÓWCE  CHŁOPCÓW

II MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

II MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

II MIEJSCE MISTRZOSTW REGIONU SIEDLECKIEGO  SZS W KOSZYKÓWCE  CHŁOPCÓW

I MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

 

Rok szkolny 2015/2016

III MIEJSCE BARBARY GRZYB  W MISTRZOSTWACH  POWIATU SZS  W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH.

IV  MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

IV  MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

I MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

Rok szkolny 2014/2015

I MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

IV MIEJSCE MISTRZOSTW REGIONU SIEDLECKIEGO  SZS W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

II MIEJSCE KASI SZYDŁOWSKIEJ W BIEGU NA 200 M W ZAWODACH LA SP 2 MIŃSK

II MIEJSCE BARTKA FURTAKA  W BIEGU NA 200 M W ZAWODACH LA SP 2 MIŃSK

III MIEJSCE W MAKROREGIONIE ORLIK BASKETMANIA W KIELCACH

Rok szkolny 2013/2014

III MIEJSCE DOMINIK BAJSZCZAK  W MISTRZOSTWACH  POWIATU SZS  W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH.

III MIEJSCE W TURNIEJU KOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW O PUCHAR WÓJTA GMINY MROZY.

I MIEJSCE W TURNIEJU KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT O PUCHAR WÓJTA GMINY MROZY.

I MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

III MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

I MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

II MIEJSCE MISTRZOSTW REGIONU SIEDLECKIEGO  SZS W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

II MIEJSCE DRUZYNOWO W MISTRZOSTWACH  POWIATU SZS  W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM CHŁOPCÓW

II MIEJSCE INDYWIDUALNIE DOMINIK BAJSZCZAK W MISTRZOSTWACH  POWIATU SZS  W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM CHŁOPCÓW

II MIEJSCE INDYWIDUALNIE DOMINIK BAJSZCZAK W MISTRZOSTWACH  REGIONU SIEDLECKIEGO SZS  W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM CHŁOPCÓW

Rok szkolny 2012/2013

II MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

II MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

II MIEJSCE DRUZYNOWO W MISTRZOSTWACH  POWIATU SZS  W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM CHŁOPCÓW

III MIEJSCE INDYWIDUALNIE HUBERT WÓJCICKI W MISTRZOSTWACH  POWIATU SZS  W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM CHŁOPCÓW

II MIEJSCE MISTRZOSTW REGIONU SIEDLECKIEGO  SZS W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

2011/12
I miejsce w Regionalnych Mistrzostwach LZS w mini-koszykówce chłopców
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu SZS w mini-siatkówce chłopców
II m w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych
II m w Mistrzostwach Powiatu SZS w mini- koszykówce dziewcząt
II m Mistrzostwach Powiatu LZS w mini- koszykówce dziewcząt
II m Mistrzostwach Powiatu SZS w mini-koszykówce chłopców
II m Regionalnych Mistrzostwach SZS w mini-siatkówce chłopców
III m w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

2010/11
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu SZS w mini- siatkówce dziewcząt
I miejsce w Regionalnych Mistrzostwach LZS w mini-koszykówce dziewcząt
I i III miejsce w Mistrzostwach Powiatu LZS w mini-siatkówce chłopców
II m w Mistrzostwach Powiatu SZS w mini- koszykówce dziewcząt
III m Mistrzostwach Powiatu SZS w pływaniu sztafetowym
III m w Mistrzostwach Powiatu SZS w mini – koszykówce

2009/10
I miejsce Mistrzostwach Powiatu LZS w mini- koszykówce dziewcząt
I miejsce w Regionalnych Mistrzostwach LZS w mini-koszykówce dziewcząt
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu LZS w mini-koszykówce chłopców
II m w Mistrzostwach Powiatu SZS w mini- koszykówce dziewcząt
II m w Mistrzostwach Powiatu SZS w mini- siatkówce dziewcząt
II m w Mistrzostwach Powiatu SZS w mini-koszykówce chłopców
II m w Regionalnych Mistrzostwach LZS w mini-koszykówce chłopców

2008/09
I miejsce Mistrzostwach Powiatu LZS w mini- koszykówce dziewcząt
II m w Mistrzostwach Powiatu SZS w mini- koszykówce dziewcząt
II m w Mistrzostwach Powiatu SZS w mini- siatkówce dziewcząt
II m Mistrzostwach Powiatu LZS w mini- siatkówce dziewcząt
II m w Regionalnych Mistrzostwach LZS w mini-koszykówce chłopców
II m w Mistrzostwach Powiatu SZS w mini-siatkówce chłopców
III m w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

2007/08
I i II miejsce w Mistrzostwach Powiatu LZS w mini-siatkówce chłopców
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu SZS w mini- siatkówce dziewcząt
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu LZS w mini- siatkówce dziewcząt
I miejsce Mistrzostwach Powiatu LZS w mini- koszykówce dziewcząt
II m w Mistrzostwach Powiatu SZS w mini- koszykówce dziewcząt
II m w Regionalnych Mistrzostwach LZS w mini-koszykówce dziewcząt
II m w Powiatowych Mistrzostwach SZS w mini-siatkówce chłopców
II m w Regionalnych Mistrzostwach SZS w mini-siatkówce chłopców
III m w Mistrzostwach Powiatu SZS w mini-koszykówce chłopców
III m w Regionalnych Mistrzostwach LZS w mini-koszykówce chłopców

 

Rok szkolny 2006/2007

II MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH  POWIATU SZS  W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT.

II MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU LZS W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

III  MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

 

Rok szkolny 2005/2006

I MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

I MIEJSCE DRUZYNOWO W MISTRZOSTWACH  POWIATU SZS  W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT

III MIEJSCE DRUZYNOWO W MISTRZOSTWACH  POWIATU SZS  W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM CHŁOPCÓW

II MIEJSCE W POWIATOWYM SYSTEMIE WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

I MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

I MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

III MIEJSCE MISTRZOSTW REGIONU SIEDLECKIEGO  SZS W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

III MIEJSCE MISTRZOSTW REGIONU SIEDLECKIEGO  SZS W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

I MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

III  MIEJSCE MISTRZOSTW REGIONU SIEDLECKIEGO  SZS W KOSZYKÓWCE  DZIEWCZĄT

II MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

 

Rok szkolny 2004/2005

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU LZS W PIĄTKACH PIŁKARSKICH.

III MIEJSCE MISTRZOSTW REGIONU SIEDLECKIEGO  SZS W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

II  MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

I MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU LZS W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

I MIEJSCE MISTRZOSTW REGIONU SIEDLECKIEGO  LZS W KOSZYKÓWCE  DZIEWCZĄT

I MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

I MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU LZS W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

 

Rok szkolny 2003/2004

I MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

I MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

III  MIEJSCE MISTRZOSTW REGIONU SIEDLECKIEGO  LZS W KOSZYKÓWCE  CHŁOPCÓW

III MIEJSCE MISTRZOSTW REGIONU SIEDLECKIEGO  SZS W KOSZYKÓWCE  DZIEWCZĄT

II  MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

III MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU LZS W SZTAFECIE CHŁOPCÓW.

 

Rok szkolny 2002/2003

I MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

III MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

II  MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

 

Rok szkolny 2001/2002

I MIEJSCE MISTRZOSTW REGIONU SIEDLECKIEGO  LZS W KOSZYKÓWCE  DZIEWCZĄT

III MIEJSCE MISTRZOSTW REGIONU SIEDLECKIEGO  SZS W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

I MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU SZS W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

II MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU LZS W SZTAFECIE DZIEWCZĄT.

IV  MIEJSCE MISTRZOSTW REGIONU SIEDLECKIEGO  SZS W KOSZYKÓWCE  DZIEWCZĄT

I  MIEJSCE MISTRZOSTW REGIONU SIEDLECKIEGO  LZS W KOSZYKÓWCE  CHŁOPCÓW

 

Rok szkolny 2000/2001

I MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU LZS W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

I MIEJSCE MISTRZOSTW POWIATU LZS W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

 

Rok szkolny 1999/2000

IV  MIEJSCE MISTRZOSTW REGIONU SIEDLECKIEGO  LZS W KOSZYKÓWCE  DZIEWCZĄT