W roku szkolnym 2013/ 2014 uczniowie Szkoły Podstawowej w Mrozach brali udział w  konkursach gminnych i powiatowych.

s1ok

 

s2

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2012/ 2013 uczniowie Szkoły Podstawowej w Mrozach brali udział w  konkursach gminnych i powiatowych.
Osiągnęli następujące noty:

Międzygminny Konkurs Ortograficzny
1 miejsce Szymon Pietrzak – 6c;

KONKURS RECYTATORSKI im. Michaliny Chełmońskiej-Szczepankowskiej
3 miejsce Katarzyna Szydłowska – 3a,
wyróżnienie Oliwia Kulik – 5i,
udział
Maja Duszyńska – 6b, Paulina Miernicka – 6b, Oliwia Skoniecka – 2b;

Powiatowy Integracyjny Konkurs Plastyczny
2 miejsce Weronika Sęktas – 2i,
3 miejsce Łucja Sawicka – 2i;

Powiatowy Turniej Warcabowy
udział
Dawid Wilk-2i;

Powiatowy  Przegląd  Patriotyczny„ Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”
3 miejsce Zespół ISKRY – 2i ( kategoria śpiew ),
wyróżnienie Łucja Sawicka – 2i ( kategoria recytacja ),
1 miejsce Damian Kurek – 3c ( kategoria śpiew ),
2 miejsce Wojciech Furtak – 3c ( kategoria śpiew ),
2 miejsce  Julia Kulik – 1i ( kategoria śpiew ),
3 miejsce Julita Trojanowska – 5i ( kategoria śpiew ),
1 miejsce Natalia Gałęzowska – 6c ( kategoria plastyka ),
1 miejsce Jakub Zagrabski – 2b ( kategoria plastyka ),
2 miejsce Ewa Felis – 2b ( kategoria plastyka ),
2 miejsce Karolina Bartuszek – 6c ( kategoria plastyka ),
udział
Oliwia Skoniecka  - 2b ( kategoria recytacja ) i Izabela Otocka – 2b ( kategoria śpiew ),

Powiatowy Konkurs Plastyczny
udział
klasa 2a, klasa 3a, Emilia Wojtasik 5a, Iwona Sawicka 6b, Katarzyna Majewska 6c, Kamila Cegiełka 6a, Martyna Bieniawska 4b;

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych
2 miejsce Katarzyna Osińska – 5a;

Regionalne Mistrzostwa LZS w Minikoszykówce 
2 miejsce Filip Kwiatkowski, Krystian Lipiński, Patryk Stelmaszczyk, Bartosz Kaniewski, Piotr Mroziewicz, Daniel Okrzejski, Hubert Wójcicki, Adrian Cegiełka, Jakub Osiński, Kacper Bredek, Patryk Rowicki,

Mistrzostwa Powiatu SZS w Minikoszykówce
2 miejsce Julia Lewandowska, Edyta Dowbaczuk, Natalia Zalewska, Bożena Jacak, Monika Sasim, Katarzyna Standziak, Katarzyna Majewska, Oliwia Kulik, Malwina Kulik, Julita Trojanowska, Kamila Kroczyńska,

Gminny Konkurs  MROZY MIASTEM
udział
Julia Tkaczyk 5a, Bartosz Bajera 4a, Szmon Konopka 4i (kategoria plastyka );

Festiwal Kolęd i Pastorałek KOLĘDOWE SERCE MAZOWSZA
udział Zespół PO PROSTU – uczniowie z klas 5a, 5i;

Gminny Konkurs Plastyczny  SANIE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA
wyróżnienie Weronika Sęktas – 2i,
udział:
Kamila Kroczyńska – 5a, Bartosz Bajera – 4a, Katarzyna Sekular – 4a, Malwina Rzyszkiewicz – 4a.

 

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2011/ 2012 uczniowie Szkoły Podstawowej w Mrozach brali udział w  konkursach gminnych, powiatowych i wojewódzkich.
Osiągnęli następujące noty:
Konkursy gminne:
„Konkurs letnich wspomnień czar”
Wojciech Furtak kl. 2c  -  1. miejsce,
Julia Parobczak kl.  4i  – 1.   miejsce,
Patryk Budkowski kl.  VIb – 2. miejsce;
„Konkurs Piosenki Patriotycznej” -Wojciech Furtak  kl. 2c  3. miejsce;
Konkurs recytatorski -Paulina Lewandowska kl. 4i –  wyróżnienie, Maria Kąca  kl. 3i – 1. miejsce,: Karolina Bredek, Bartosz Łosicki, Bartosz Niemiec, Sandra Standziak, Martyna Rzyszkowicz  kl. 3a – udział;
Konkurs plastyczny-  Bartosz Bajera  kl. 3a – udział;

Konkursy powiatowe:
Międzygminny konkurs ortograficzny – Mateusz Kowalczyk VIa – udział , Kinga Grzyb  kl. 6b- 3. miejsce;
Powiatowy Konkurs Ortograficzny –  Izabela Pawlukowska i Martyna Bieniawska kl. 3b, Urszula Zawadzka  kl. 2a, Karolina Kania kl. 3i – udział;
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Mazowsze w czterech porach roku” –  Łucja Sawicka  kl. 1i – 1.  miejsce, Eliza Kroczyńska, Klaudia Mróz, Julia Blus  kl. 1i, Kamila Kroczyńska  kl. 4a, Eliza Brzozowska i Aleksandra Uchmańska  kl. 3i – udział;
Integracyjny Turniej Warcabowy-: Maciej Kuza, Przemysław Wanecki, Sebastian Noskiewicz kl. IIIi – udział;
Powiatowy Konkurs Patriotyczny- Artur Kulik kl. 1i, Julia Parobczak kl. 4i – udział;
Konkurs recytatorski- Maria Kąca  kl. 3i  2. miejsce;

Konkursy wojewódzkie:
Kolędowe Serce Mazowsza- konkurs piosenki – Wojciech Furtak  kl. 2c oraz Emilia Wojtasik  kl. 4a – udział.

W drugim semestrze roku szkolnego 2011/2012 uczniowie naszej szkoły brali udział w następujących konkursach:

Konkursy gminne:

 Konkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego
Weronika Sęktas kl.1i- 2 miejsce,
Paulina Miernicka kl.5b- 3 miejsce,
Maria Kąca kl.3i- wyróżnienie,
udział: Katarzyna Szydłowska kl.2a,  Katarzyna Standziak, Weronika Kowalczyk kl.6b

Gminny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „YOU CAN SING
I miejsce: Szymon Olejnik, Weronika Kowalczyk, Dominika Czyż, Julita Trojanowska, Malwina Kulik, Klaudia Uchmańska,
I miejsce – uczniowie klasy 3i,
II miejce- Weronika Sęktas kl.1i oraz Eliza Kroczyńska kl.1i.
wyróżnienie: Gabriel Mróz, Michał Czyż,
udział: Emilia Wojtasik, Ola Górka, Julia Tkaczyk

Majówka z ułanami (rajd, piosenka)
I miejsce: Martyna Bieniawska, Maciej Kąca, Karol Gadomski, Paulina Wojtasik,
udział: uczniowie klasy 4a, Wojciech Furtak kl. 2c,

 Konkurs ortograficzny
I miejsce – Bartosz Niemiec kl.3a oraz Bartosz Bajera kl.3a,
II miejsce – Katarzyna Majewska,
III miejsce – Maciej Kąca kl.3b

Konkurs plastyczny
udział: Anna Polankiewicz, Bartosz Bajera kl. 3a,

  Konkurs SKO
I miejsce – Aleksandra Karpińska kl.3a

Gminny Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych
III miejsce – uczniowie z klasy 4i,
III miejsce- uczniowie klasy 1b,
Wyróżnienie – uczniowie klasy 5c, ,

XII Gminny Konkurs Ortograficzny w Grodzisku
I miejsce- Kinga Grzyb kl.6b,
udział- Szymon Olejnik kl.6b,

Gminny Konkurs Matematyczny
I miejsce- Szymon Olejnik kl.6b,
II miejsce- Wasilewski Piotr kl.6c, Pietrzak Szymon kl.5c, Klaudia Uchmańska kl.4i
III miejsce- Aleksandra Gałązka kl.5a, , Julia Parobczak kl.4i,

  Gminny Konkurs Miedzowy „Mega Mózg
I miejsce- Szymon Olejnik kl.6b

EKOWIELKANOC” Konkurs Plastyczny:
II miejsce- Jakub Jagodziński
,
wyróżnienie: Gabriela Bilska kl.1b,
udział: Oliwia Skoniecka, Małgorzata Kopeć, Julia Bukowska, Izabela Otocka, Karolina Krawczyk , Bartosz Gromulski, Zofia Halbtuch, Bartosz Krawczyk, Ewa Felis, Jakub Zagrabski.

Konkursy powiatowe:

 Powiatowy Konkurs OMNIBUS: udział- Błażej Sekular

 Gminny Konkurs Ortograficzny: udział- Błażej Sekular, Kowalczyk Adrianna- kl.3i, Bartosz Niemiec oraz Bartosz Bajera kl.3a,

 VI Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla Szóstoklasistów: udział- Kinga Grzyb kl.6b oraz Szymon Olejnik kl.6b,

 Powiatowy Konkurs Plastyczny- Baranek wielkanocny: wyróżnienie- Julia Tkaczyk kl.4a,

  Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym: II miejsce- Krystian Lipiński kl.5c, Gabriel Mróz kl.4a, Patryk Tkaczyk kl.6a,

  Powiatowy Konkurs Historyczny „Polska Piastów”: udział- Gałązka Aleksandra kl.5a, Standziak Katarzyna kl.5a, Pietrzak Szymon kl.5c,

 Ogólnopolski Konkurs Historyczno- Poetycki: udział- Kamil Zawadzki kl.5b, Pawlukowska Izabela 3b,

 Konkurs plastyczny: udział- Anna Polankiewicz oraz Bartosz Bajera- kl.3a

  XXIX Powiatowy Konkurs im. Kornela Makuszyńskiego- wyróżnienie Weronika Sęktas kl.1i oraz Paulina Miernicka kl.5b,

 Konkurs Powiatowy „Dobry Matematyk”- udział: Jurkowski Krzysztof kl.2a,

Zawody pływackie: udział- Pieniak Aleksander kl.2a,

 Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców:
I miejsce- Staska Szymon, Wieczorek Jan, Pazdyga Radosław, Jacak Piotr, Żurawski Dominik, Sęktas Jakub, Żmudzin Cezary, Gosk Kamil, Wojciechowski Jakub, Żurawski Jakub.

Czwórbój lekkoatletyczny:
III miejsce- Jacak Piotr, Staska Szymon, Sęktas Jakub, Żmudzin Cezary, Wójcicki Hubert, Pazdyga Radosław.

 Konkursy wojewódzkie:

VI Wojewódzki Konkurs Artystyczny „KULTUROMANIAK”:
wyróżnienie oraz Nagroda Wójta- Patryk Budkowski kl.6b,
udział: Emilia Wojtasik, Katarzyna Osińska kl.4a, Julita Trojanowska oraz Julia Parobczak kl.4i, Wojciech Furtak kl.2c,
III miejsce- uczniowie klasy 5c,

 VI Wojewódzki Konkurs Artystyczny „KULTUROMANIAK” w kategorii TANIEC:
udział uczniowie klasy 4a oraz kl.4i,

VI Wojewódzki Konkurs Artystyczny „KULTUROMANIAK” w kategorii TEATR:
udział- uczniowie klasy 1b  oraz klasy 1i:

Wojewódzki Konkurs Artystyczny „KULTUROMANIAK” w kategorii PLASTYKA:
udział: Oliwia Skoniecka oraz Małgorzata Kopeć kl.1b,

 Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego FUN ENGLISH :
udział -Aleksandra Sobiech,

 Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny:
udział- Kinga Grzyb kl.6b,

 Międzynarodowy Certyfikat z języka angielskiego YLE FLYERS:
Weronika Kowalczyk, Mateusz Kowalczyk, Aleksandra Taciak, Aleksandra Konopka, Natalia Kąca,

 Mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców
II miejsce: Staska Szymon, Wieczorek Jan, Pazdyga Radosław, Jacak Piotr, Żurawski Dominik, Sęktas Jakub, Żmudzin Cezary, Gosk Kamil, Wojciechowski Jakub, Żurawski Jakub.

Katarzyna Kąca