Bardzo miłą niespodziankę sprawili chłopcy startujący w Mistrzostwach Powiatu SZS w Czwórboju Lekkoatletycznym. Drużyna  składa się z  sześciu chłopców, z których każdy musi zaliczyć bieg na 60 m, rzut piłeczką palantową, skok w dal i bieg na 1000 m. Zawody odbyły się w sobotę 26 kwietnia w strugach padającego deszczu.  Mimo bardzo trudnych warunków nasz zespół zajął w klasyfikacji drużynowej drugie miejsce i awansował do zawodów regionalnych. Jednocześnie Dominik Bajszczak wywalczył drugie miejsce w klasyfikacji indywidualnej zawodów. Skład zespołu: Dominik Bajszczak, Kamil Gielo, Patryk Stelmaszczyk, Bartek Trocewicz, Daniel Turemka i Grzegorz Bredek, opekun – Krzysztof Pieniak. Również nasze dziewczęta startowały w/w zawodach, które odbyły się dzień wcześniej także na stadionie lekkoatletycznym przy SP 2 w Mińsku. Udało im się wywalczyć piątą lokatę co jest też dobrym wynikiem zważywszy na bardzo dużą konkurencję w powiecie mińskim. Skład  drużyny: Osińska Katarzyna, Kulik Malwina, Dowbaczuk Edyta, Bredek Karolina, Kulik Oliwia, Zalewska Natalia, Zagrabska Wiktoria, opiekun – Agnieszka Goławska.