Dnia 27 maja odbyły się na  stadionie lekkoatletycznym w Siedlcach Mistrzostwa Regionu w Czwórboju Lekkoatletycznym. Nasza szkoła dzięki zajęciu drugiego miejsca w zawodach w Mińsku wywalczyła  prawo  reprezentowania powiatu. Specjalnie na tę okazję zakupiliśmy dla uczniów kolce lekkoatletyczne, które zapewne miały wpływ na ustanawianie nowych rekordów. Rywalizacja na tym szczeblu obejmuje powiaty: siedlecki, węgrowski, sokołowski, garwoliński, łosicki i miński. Nasza drużyna męska w składzie: Dominik Bajszczak, Kamil Gielo, Bartek Trocewicz, Daniel Turemka, Grzegorz Bredek i Szymon Sikora wywalczyła 6 miejsce. Osiągnięty wynik jest bardzo dobry. Niestety  kontuzje Kuby Szymorowskiego i Patryka Stelmaszczyka pozbawiły nas strefy medalowej. Kolejną niespodziankę sprawił Dominik Bajszczak, który w klasyfikacji indywidualnej zajął 2 miejsce pokonując 46 zawodników. Jednocześnie ustanowił rekordy własne i szkoły uzyskują w biegu na 60 m czas 8,16s  i skacząc w dal 5,16m. Również Kamil Gielo poprawił „życiówkę”  na 60 m osiągając czas 8,35s.