Dnia 03.03.2015r klasa 1 b razem z wychowawcą  pojechała do Szkoły Tanecznej  MAT prowadzonej przez  Państwa Kozioł.
Wyjazd był związany z tym , że dzieci uczęszczają na zajęcia koła tanecznego prowadzonego przez wychowawcę. Częstym gościem na tych zajęciach jest tata Szymonka Kozioł, który   zaprosił klasę 1b do siedziby szkoły w Mińsku Mazowieckim w Galerii Dąbrówka.                                                                    Dzieci uczestniczyły w zajęciach wokalnych prowadzonych przez panią Martę Kozioł.   Byliśmy wszyscy zachwyceni sposobem prowadzenia spotkania. Pani przekazała dużą dawką wiedzy na temat śpiewu, instrumentów muzycznych. Klasa żywo reagowała na polecenia oraz czynnie uczestniczyła w spotkaniu.
Dzieci mogły popisać się swoimi umiejętnościami wokalnymi.
Na koniec spotkania z panią Martą wysłuchaliśmy popisu wokalnego w wykonaniu jednej z uczennic Szkoły MAT.
Następnym punktem programu był taniec, w który pięknie wprowadził nas pan Kozioł. Oglądaliśmy niesamowity występ młodych tancerzy, którzy byli zaproszeni specjalnie na nasz przyjazd.  Jesteśmy bardzo wdzięczni, gdyż dostarczyło nam to dużo frajdy i wyzwoliło niesamowite emocje. Dzieci były zachwycone tym, że pan Kozioł zaprezentował swoje niesamowite zdolności taneczne.
Na koniec pobytu dzieci zaprezentowały swój układ taneczny. Było dużo śmiechu, dreszczyku emocji i przede wszystkim wspaniała atmosfera, którą stworzyli właściciele Szkoły Tanecznej MAT Mam nadzieję, że powtórzymy w przyszłości  takie zajęcia.

Wychowawca klasy 1b Bożena Blus