20 maja  2015r.  cała klasa 1 b brała udział w III Olimpiadzie Sportowej organizowanej przez Szkołę Podstawową w Grodzisku. Wystartowały wszystkie szkoły z naszej gminy. Impreza odbyła się w hali sportowej w Mrozach.   Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja złożona z trzech osób.
Zmagania rozpoczęły się z niewielkim opóźnieniem. Było bardzo uroczyście. Uczniowie biorący udział w zawodach   zaprezentowali swoje drużyny w trakcie przemarszu.  Następnie został odśpiewany hymn .
Jako pierwsi zmagali się w różnych konkurencjach  zawodnicy z klas pierwszych. Drużyny składały się z 6 osób. Walka była zacięta. Uczniowie z klasy 1 b walczyli do samego końca. Zdobyliśmy II miejsce w zawodach.
Występujących dzielnie wspierali koledzy  z klasy ,którzy przygotowali transparenty z różnymi hasłami mobilizującymi do walki . Dziewczynki z pięknymi pomponami śpiewały i tańczyły. Były emocje i wiele wzruszeń.
Bardzo Wam dziękuję Kochane Dzieciaki. Wielkie podziękowania dla Rodziców, którzy wspierali nas przez całą imprezę.  Zdobyliśmy puchar, medale i wiele upominków sportowych dla całej klasy. Z pewnością wykorzystamy je na lekcji W-f.

 

 

                                                                                  Wychowawca kl.1 b Bożena Blus