Po udziale w czwórboju lekkoatletycznym, który odbył się w sobotę 27 kwietnia w Mińsku śmiało możemy stwierdzić, iż mamy bardzo zdolnych i pracowitych uczniów w naszej szkole. Okres przygotowań do zawodów był  krótki, ponieważ bardzo przedłużyła  się zima. Po serii sprawdzianów i SKS –ach na stadionie zaliczyliśmy bardzo udany start w zawodach, w których każdy uczestnik zalicza bieg krótki, bieg długi, skok w dal i rzut piłeczką palantową, a zdobyte punkty sumowane są na konto drużyny. Podobnie jak w przypadku siatkówki do mistrzostw powiatu zgłosiło się po 16 zespołów Dziewczęta ukończyły rywalizację na czwartym miejscu, a chłopcy na drugim i będą reprezentować powiat miński w zawodach regionalnych w Siedlcach.
W klasyfikacji indywidualnej Hubert Wójcicki był na trzecim miejscu, a Jakub Osiński na czwartym. Najwięcej punktów dla drużyny dziewcząt zdobyła Julia Lewandowska plasując się w punktacji indywidualnej na czwartym miejscu.

Składy drużyn: Julia Lewandowska, Katarzyna Standziak, Katarzyna Osińska, Malwina, Kulik,  Bartuszek Karolina, Wiktoria Zagrabska, Hubert Wójcicki, Jakub Osiński, Patryk Rowicki,  Krystian Lipiński, Piotr Mroziewicz i Kamil
Gielo.

Opiekunowie – Agnieszka Goławska i Krzysztof Pieniak.