Jest czas pracy i czas zbierania plonów. Dnia 22 czerwca 2018 roku 394 uczniów klas I-VI oraz 47 z oddziałów przedszkolnych zakończyło rok szkolny. To były miesiące nauki, ale i zabawy, wycieczek, pracy w projektach szkolnych oraz pozaszkolnych, a także czas zawierania i pogłębiania znajomości oraz przyjaźni.

Ten przedostatni piątek czerwca dla większości był radosny, albowiem sumiennie pracowali i odebrali nagrody za swoją systematyczność. Ogółem 52 uczniów klas 4-6 otrzymało promocję z wyróżnieniem. Wśród nich znaleźli się: Weronika Kowalczyk (4a), Natalia Gniazdowska i Antonina Jagodzińska (4b), Natasza Parobczak i Piotr Sawicki (4i), Ludwika Igańska i Maja Kiełczewska (5a), Julia Kulik, Kacper Targoński, Jakub Tkaczyk oraz Oliwia Uchmańska (6i) – uczniowie, którzy otrzymali stypendium za osiągnięcia w nauce. Ponadto Jakub Tkaczyk, Szymon Litke, Mikołaj Sawicki i Szymon Zieliński (6i) oraz Dawid Gromulski (6b) zostali nagrodzeni za osiągnięcia sportowe.

Nagrody specjalne otrzymali: Maja Pieniak, Jakub Tkaczyk oraz Oliwia Uchmańska i Julia Kulik.

Najlepsi uczniowie klas I i II otrzymali dyplomy, natomiast trzecioklasiści nagrody książkowe. Po raz pierwszy wręczona była statuetka Sówka Mądra Główka dla najbardziej wyróżniającego się ucznia klasy III. Nagrodę otrzymał Wojciech Pieńkowski z klasy IIIb.

Podziękowania w formie dyplomów za zaangażowanie i współpracę otrzymali również rodzice.

Dziękujemy fundatorom nagród: Radzie Rodziców przy SP Nr 1 w Mrozach oraz Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim.

Wszystkim życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji!