Siatkarze naszej szkoły  również w tym roku szkolnym dotarli do turnieju finałowego mistrzostw regionu siedleckiego SZS. Droga była bardzo długa ponieważ w turniejach powiatowych wystartowało 16 drużyn, a następnie 9 półfinale w Mokobodach.  W zawodach  tych startują najlepsze zespoły z powiatów: mińskiego, siedleckiego, garwolińskiego, sokołowskiego i węgrowskiego Do Garwolina pojechaliśmy walczyć o jak najlepsze miejsce. Zespół, który przez trzy lata budowaliśmy był znakomicie przygotowany, a pierwsza czwórka z trzema atakującymi rokowała bardzo dobrze. Chłopcy walczyli bardzo ambitnie i dotarli do finału . W meczu o pierwsze miejsce ulegliśmy gospodarzom  zdobywając tytuł wicemistrza regionu siedleckiego. Jest to bardzo dobry wynik i nagroda za trud włożony w przygotowania. Szkoda jednak bo najlepszy zespół wywalczył awans na mistrzostwa Mazowsza.

Skład zespołu: Jakub Osiński, Hubert Wójcicki, Patryk Rowicki, Jakub Żurawski, Piotr Mroziewicz, Patryk Stelmaszczyk, Bartek Kaniewski, Krystian Lipiński, Daniel Okrzejski, Kacper Bredek, Filip Kwiatkowski.

Trener – Krzysztof Pieniak

Dziewczęta po turnieju półfinałowym także uzyskały prawo gry w finale regionu siedleckiego SZS, który odbył się 29 kwietnia w Węgrowie. Podobnie jak u chłopców udział w finale był możliwy dzięki systematycznej i wieloletniej
pracy. Przeciwnikami naszych dziewcząt były: SP Sobolew, SP 6 Siedlce, SP 5 Siedlce, SP Węgrów i SP 2 Mińsk Maz. Nasz zespół walczył bardzo ambitnie i zajął ostatecznie czwarte miejsce. Osiągnięty wynik jest bardzo dobry, ponieważ rywalizacja obejmuje pięć powiatów, w których jest 202 szkoły podstawowe. Do zdobycia medali zabrakło niewiele, ale za rok dziewczęta będą próbowały poprawić swoje miejsce w finale.

Skład zespołu: Lewandowska Julia, Dowbaczuk Edyta, Zalewska Natalia, Jacak Bożena, Kroczyńska Kamila, Standziak Katarzyna, Majewska Katarzyna, Bartuszek Karolina,  Kulik Oliwia, Trojanowska Julita,  Sujak Aleksandra.

Trener – Agnieszka Goławska.