21.10.2013 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klas IV  pod kierunkiem p. I. Jagodzińskiej, p. U. Rozbickiej  i p. R. Malki przygotowali humorystyczne przedstawienie pt. „Co ja tutaj robię?”
Gra młodych aktorów przypadła do gustu publiczności. Na scenie brylował Damian Dębski w roli koszmara sennego i Ula Zawadzka jako  uczennica i nauczycielka. Uzupełnieniem ich występu był zespół klasowy, m.in. Prymus, Leser, Modelka, Komentatorka, Fan Muzyki, Naiwna, Spóźnialski, który w sposób zabawny przedstawił lekcję biologii. Na szczęście dla uczennicy – nauczycielki był to tylko sen!
Następnie na scenie pojawili się handlowcy z czarnymi aktówkami, którzy zaprezentowali niezwykłe przedmioty. To właśnie one sprawiają, że  praca nauczycieli będzie łatwiejsza i przyjemniejsza.
Uroczystość odbyła się w miłej i radosnej atmosferze.
Na zakończenie uczniowie i Samorząd Szkolny złożyli życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz wręczyli piękne makaronowe tulipany pomysłu p. A. Lubaszki wykonane przez uczennice z Koła Plastycznego.


 

Wychowawczynie klas IV